Program dla szkół

Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele!

Przed nami kolejny rok szkolny z „Programem dla szkół”. Ogromnie cieszymy się i mamy nadzieję, że z każdym kolejnym tygodniem, miesiącem, semestrem nasi najmłodsibędą coraz bardziej świadomi znaczenia właściwego odżywiania.

Wiemy, jak ważna jest rola dorosłych w edukacji żywieniowej dzieci, i dlatego staramy się dotrzeć z przekazem również do Państwa – Rodziców i Nauczycieli. Od kilku lat tajniki zdrowych nawyków żywieniowych zgłębiają z dziećmi animowani bohaterowie „Pamiętnika Chrumasa”: Mee, Uchol, Miau i oczywiście Chrumas.

W ramach zeszłorocznej kampanii promocyjnej „Programu dla szkół” zrealizowaliśmy:

filmy animowane,

działania promocyjne w telewizji,

współpracę informacyjno-promocyjną z dziennikiem elektronicznym,

słuchowiska i banery wraz emisją,

kampanię spotową na kanale YouTube.

Przygotowaliśmy również drewniane puzzle edukacyjne dla dzieci oraz plakaty dla szkół biorących udział w Programie. Na bieżąco prowadzimy obsługę kanału filmowego YouTube i profilu na Facebooku.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej realizacji działań promocyjnych w roku szkolnym 2020/2021: https://www.programdlaszkol.org/aktualnosci/index/Program-dla-szkol-jak-ceniasz-jego-promocje/idn:21

Wyniki ankiety pomogą nam stworzyć kampanię „Programu dla szkół”, która będzie odpowiedzią na Wasze oczekiwania.

Liczymy na Państwa opinie