Warsztaty w pizzeri Da Grasso

Pizzę kochają wszyscy niezależnie od wieku. Większość dzieci choć raz próbowało pizzy, ale niewiele z nich miało okazję stworzyć własną pod okiem zawodowych kucharzy. Dzieci z grupy ” Biedronki ” miały możliwość skomponowania własnej pizzy podczas warsztatów w pizzeri Da Grasso. Mali uczestnicy poznali technikę wygniatania ciasta, aby następnie móc dobrać do swojego placka ulubione dodatki. Podczas, gdy autorska pizza nabierała chrupkości i kolorów w piecu, każde dziecko otrzymało kolorowanki i kredki żeby umilić sobie czas czekania na pizzę. Po wspólnym posiłku dzieci dostały dyplom i tytuł ” Mistrza wałka, geniusza smaku oraz najważniejsze oficjalny tytuł MAŁEGO KUCHARZA”. Rosną nam młodzi adepci włoskiej sztuki kulinarnej.