Osiągnięcia sportowe 2021

        30 września 2021 w Kurzętniku nasze dziewczyny brały udział w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej. Zawody były z organizowane przez Warmińsko Mazurski Szkolny Związek Sportowy .

Dziewczęta zajęły bardzo wysokie czwarte miejsce.

Oto skład naszej reprezentacji: Natalia Bonisławska, Maja Konopka, Wiktoria Meller, Nikola Michalik, Gabrysia Jastrzębska, Nikola Gorzka, Lena Kaszlewicz, Wiktoria Myślińska. (fot. Nr 1)

Na historycznych polach bitewnych pod Grunwaldem w dn. 06. 10. 2021r. Nasi uczniowie brali udział  w biegach przełajowych. W tym roku na starcie zameldowało się bardzo dużo uczestników ponad 1000 w sześciu kategoriach.

Najlepiej zaprezentowała się grupa dziewczyn starszych ( 7 i 8 klasa ) która w składzie Angelika Meller, Rozalia Rakoczy, Wanessa Nowakowska, Nikola Kolasińska, Zuzanna Rutkowska  zajęła III miejsce w pkt. szkół a indywidualnie Wanessa Nowakowska zajęła Vm. (fot. nr 2)